PELİN EVDEN EVE NAKLİYAT; Diyarbakırda Evden eve ve İlden ile Taşımacılık alanında faaliyet göstermektedir.

"Yıllardır bu sektörde hizmet veren firmalar arasında referans müşteri potansiyeli en fazla olan firmayız çünkü; işimizi gerektiği gibi ve size verdiğimiz sözler doğrultusunda, hakkettiğiniz hizmeti sunarak yapıyoruz."


Diyarbakır Pelin Evden Eve Nakliyat - Misyonumuz

Müşterilerimizi ve çalışanlarımızı her zaman memnun eden ve yüzünü güldüren lider bir nakliyat ve lojistik firması olmak. Taşımacılık yıllardan beri insanoğlu için en gerekli işlemdir.Taşımacılık işlemi zamanla bir ihtiyaç haline gelmiştir ve firmamız Pelin Diyarbakır Evden Eve Nakliyat bu ihtiyacı en kusursuz şekilde gidermek için İstanbul merkezli olarak kurulmuş, zamanla Türkiye’nin her bir noktasına taşımacılık hizmeti sunarak sektörde tercih edilen en iyi isimlerden birisi olmayı hak kazanmıştır.Daima müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutarak kaliteli bir taşıma planı çerçevesinde kusursuz bir taşıma hizmeti veren firmamız gelecekte de bu profesyonel hizmetinin devamlılığını sağlamayı amaç edinmiştir.

Diyarbakır Pelin Nakliyat - Şehiriçi ve Şehirlerarası Nakliyat Hizmeti
Diyarbakır Pelin Nakliyat her zaman genç ve dinamik yapısı, profesyonel elemanları ve kurumsal eşya taşıma hizmetlerine  getirdiği yepyeni boyut ile evden eve nakliyat sektöründe, öncü lider kuruluş olmuştur.

info@diyarbakirevdeneve.info

0532 205 3262

Güvenilir kurum olma ilkesiyle hareket eden firmamız, bu ilkeyi kurum kültürü haline getirmek amacıyla hizmet kalitesini en üst seviyede tutmaktadır.

20 yılı aşan Nakliyat ve Taşımacılık sürecinde tecrübeli ve Konusunda uzman personelleri ile  pek çok nakliyat işinin altına imza atmıştır. Gelecekte de verdiği kaliteli hizmetten ödün vermeden çalışanları ile birlikte bu sayıyı yükseltmektedir.

Firmamızın kurulduğu tarihten günümüze kadar  müşterilerine tecrübe ve güvenilirlik unsurlarının sağlanmasının garantisi olmuştur.

Taahhütlerini zamanında ve eksiksiz yerine getirmek için gerekli Araç, malzeme, bilgi, ekip ve ekipmana sahip olan firmamız her zaman en iyi hizmeti vermeyi ve müşteri memnuniyetini sürekli yükseltmeyi amaçlamaktadır.

Firmamız; Ücretsiz Ekspertiz Hizmeti,  Demontaj ve Montaj Hizmeti,  Ambalajlama Hizmeti ve İsteğe bağlı Eşya Toplama Hizmeti vermektedir.

Eşyalarınızı Firmamız ile taşıma kararı alın. Rahat edin. Eşyalarınız kırılmadan, çizilmeden, kirlenmeden, Tecrübeli elemanlarımız ile Ambalajlı ve montajlı olarak Asansörlü Taşımacılık sistemimizle problemsiz olarak taşıyalım.

Pelin Diyarbakır Evden Eve Nakliyat - Kalitemiz

Pelin Diyarbakır Evden Eve evden eve nakliyat olarak müşterilerimize karayolu taşımaları konusunda hizmetinizdeyiz. Firmamız uluslararası karayolunda en iyi şekilde taşımacılık ve dağıtım hizmetlerini çağdaş anlayışla tüm dünya ülkelerine profesyonelce sunan merkezi  kurumsal bir uluslararası bir nakliyat firmasıdır.

PELİN DİYARBAKIR EVDEN EVE NAKLİYAT - HAKKIMIZDA

Pelin Diyarbakır Evden Eve Nakliyat - Vizyonumuz

Pelin Diyarbakır Evden Eve Nakliyat, müşteri memnuniyetini yaptığı profesyonel taşımacılık hizmeti ile en üst seviyede tutan bir nakliyat şirketidir.Ev taşımacılığı, ofis taşımacılığı, fabrika taşımacılığı, büro taşımacılığı konusunda siz değerli müşterilerimize bir çözüm yolu olup yılların getirdiği tecrübe ve deneyimlerle kaliteli bir hizmet sunar.Mobilyalarınızı, eşyalarınızı hasar görmeyecek şekilde muhafaza ederek yeni adreslerine ulaştırır, kurulumlarını gerçekleştirerek siz değerli müşterilerimize teslim edilir.Daima hasarsız ve kusursuz bir hizmet sunarak müşterilerimiz için tek tercih olduk ve gelecek yıllarda da bunun devamlılığını sağlamak için Türkiye’nin her bir iline hizmet vermeye devam ediyoruz.