.

FİRMA PROFİLİ

.

PELİN EVDEN EVE NAKLİYAT; Konya'da şehiriçi ve şehirlerarası evden eve asansörlü nakliyat hizmetleri alanında faaliyet göstermektedir. Sektörün köklü firmaları arasında yer alan firmamız, kaliteli hizmet ve ekonomik fiyat presibiyle profesyonel olarak hizmet vermektedir.Pelin Evden Eve olarak sizlere var olan standartların üzerinde bir taşımacılık imkanı sunuyoruz. Eşyalarınızı yeni evlerinize hasarsız bir şekilde ulaştırıyoruz. Firmamız olarak önceliğimiz her zaman %100 müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmaktır.


Siz değerli müşterilerimizin memnuniyetini en üst düzeyde tutacak çalışmalar sergiliyoruz ve bunu her geçen gün geliştiriyoruz. şehir içi taşımacılık hizmetimizde, Konya şehir merkezi ve ilçerine evden eve taşımacılık hizmeti veriyoruz.

Şehirlerarası taşımacılık hizmetimizde, ülemizin her il ve ilçesine evden eve taşımacılık hizmeti veriyoruz. Taşınma işinde büyük önem arz eden konu eşyaların zarar görmemesidir. Bunun yoluda profesyonel eşya paketlemeden geçmektedir. Asansörlü nakliyat araçlarımız ile eşyalarınızın çizilmeye, darbelere yönelik problemlerini yok etmek için firmamızdan asansörlü araç hizmeti alabilirsiniz.

.

Taşınma işlemleri öncesi yapılacak nakliye planının sağlıklı bir şekilde yapılabilmesi için ücretsiz ekpertiz hizmeti sunuyoruz. Bu sayede nakliye işlemleri için ne kadar ücret talep edileceği netleştirilir. Araç kapasitesi, eşya paketleme, eşya asansörü ile taşıma işinin nasıl yapılacağının planı yapılır.

Nakliyatın tarihi, saati ve yol güzergahının nerede başlayıp nerede biteceği, anlaşma maddeleri, eşyaların miktarı yerinde görülerek nakliyat işi karşılıklı fikir alışverişiyle netleştirilir.

Diyarbakır Evden eve nakliyat taşımacılık, şehir içi evden eve nakliyat, şehirlerarası evden eve nakliyat

Diyarbakır Evden eve nakliyat taşımacılık, şehir içi evden eve nakliyat, şehirlerarası evden eve nakliyat, ev taşıma ücretleri, ev taşıma fiyatları, ev taşıma firmaları, ev taşıma şirketleri